Album BIG BOY FM patrí v prostredí slovenského rapu k tomu najkvalitnejšiemu, čo sa tu doposiaľ v roku 2022 urodilo. Gleb je vo svojej životnej forme, čo dokazujú všetky tracky najvyššej kvality. 

Napriek tomu, že spomínaný projekt v sebe niesol pomerne bežných 13 trackov, všetky z nich sú nemilosrdný hudobný oheň. Tracklist otvára už asi aj kultová bomba „Komander Pump It Up“, ku ktorej všetci fans túžobne očakávajú aj poriadny klip. Ťažko povedať, či sa ho dočkáme, ale Gleb nám posunul aktuálne namiesto toho parádny dvojklip, z ktorého sa ti pravdepodobne zamotajú sietnice!

⇒ Glebov stále čerstvý album BIG BOY FM si vieš KÚPIŤ TU

Gleb nejaví známky života. Alebo práve naopak?

Skôr je viac nažive, než kedykoľvek predtým! Kedysi boli dvojklipy populárnejšie, ale to neznamená, že už celkom vymizli. Big Daddy vydal kombináciu „Známky života / MC Erik & Barbara“, pričom druhý z trackov dostal rovno aj veľmi vydarený remix. O naozaj kvalitný videoklip sa postaral Saymon. Bez strachu zároveň môžeme jedným dychom dodať, že aj tento dvojitý vizuál patrí medzi to najkvalitnejšie, čo sme v domácej klipovej tvorbe za poslednú dobu mohli vidieť.

Na aké tracky z albumu BIG BOY FM by ste ešte chceli vidieť klipy vy?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gleb (@glebzoo)

COVER PHOTO: Instagram/spotifyczechrepublic

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu