Frayer Flexking išiel do včerajšieho boxerského zápasu s Refewom s jednoznačným cieľom, ktorým bolo víťazstvo. Prehral po diskvalifikácii, s čím nebol ani zďaleka spokojný. Podľa vlastných slov totiž vyviazol zo zápasu bez škrabancov.

Frayer Flexking bez rán, ale s prehrou

Frayer Flexking prehral zápas s českým rapperom Refewom po diskvalifikácii. Dôvodom bol jeho chránič, ktorý mu opakovane vypadával. Arbiter sa rozhodol zápas ukončiť, Flexking si teda po triumfe nad Čist Tým pripísal prvú porážku.

Nebol z toho vôbec nadšený. Podľa vlastných slov totiž z duelu odišiel prakticky bez rán. „Ďakujem všetkým za podporu, stalo sa, čo sa stalo, diskvalifikácia za chránič. Viac sa vyjadrím zajtra. Všetci, čo mi hovoria, že som dostal, nemám ani škrabanec, ani monokel, nič mi nie je,“ uviedol včera po konci samotného galavečera.

Dá sa očakávať, že dnes sa môžu jeho priaznivci tešiť na širšie hodnotenie toho, čo sa vlastne udialo. „Dnes sa k ničomu nebudem vyjadrovať, chcem si to užiť. Je to skvelý pocit zadosťučinenia,“ kontroloval včera Refew. Následne dodal, že bolo jasne vidieť, kto mal v zápase prevahu. Ako by sa bol duel vyvíjal, keby neskončil predčasne, to už nikdy nezistíme.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: FNC, IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu