Frayer Flexking je autentický chalan, ktorý, či už rapuje alebo boxuje, veľa ľudí baví, no veľa ľuďom vyslovene lezie na nervy. V rape aj v boxe sú to aspekty, ktoré sa môžu zísť. FF aktuálne oznámil, že sa vráti do boxerského ringu, kde už nastúpil dvakrát. A opäť to bude pod záštitou Fight Night Challenge.

Frayer Flexking je späť

„Idem do ďalšieho zápasu a chcem sa k tomu vyjadriť,“ začal svoj prehovor vo videu na instagramovom profile. „Prvý zápas bol KO z mojej strany, druhý zápas som prehral z taktického hľadiska po zle urobených zuboch. Keďže som bol po prvom kole diskvalifikovaný, nemohol som ukázať, čo som dal do prípravy. Všetko malo vyvrcholiť v zápase. Po jednom kole sa box hodnotiť nedá,“ myslí si Frayer Flexking.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

A post shared by Fight Night Challenge 🥊 FNC (@fightnightchallenge)

To je aj dôvod, prečo súhlasil s tretím boxerským meraním síl. „Preto idem ďalej. Meno súpera sa dozviete, je to postihnutý kok.tek. Obidva zápasy som mal so súpermi, ktorí niekoľko rokov robili bojové športy,“ narážal na Čis Tého a Refewa.

„Ja robím box sedem mesiacov. O mojom súperovi neviem, ako dlho sa tomu venuje. Díky moc za support, Tím Flexking, či ako to voláte. Najväčší šoumen je späť, opäť to bude poctivá cesta. Mal som urvatý krížny väz, mám za sebou operáciou. Nebudem sa na nič vyhovárať, dám to dokopy. Ideme do toho, bude to show. Teším sa,“ dodal FF.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Frayer Flexking

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu