Americký rapper Fetty Wap sa dostal do poriadnych problémov. Vyhrážal sa zabitím a celú situáciu museli riešiť policajti. Pre rodáka z New Jersey to znamená veľké problémy, pretože v USA sa podobné záležitosti berú veľmi vážne.

Fetty Wap si poriadne zavaril

Americký magazín TMZ prišiel s informáciami, podľa ktorých Fetty Wap skončil v rukách policajných zložiek po tom, čo sa mal v New Jersey vyhrážať, že sa chystá niekoho zabiť. Policajti to nemohli nechať bez povšimnutia, pretože by riskovali, že ľudia prídu o život.

Fettyho dokonca zadržala FBI, čo na celú vec hádže ešte serióznejšie svetlo. Wapove problémy so zákonom sa ťahajú už vyše pol roka, pretože sa mu nepáčilo, že ho nemenovaný človek nazýval potkanom a donášačom, preto pristupoval k vyhrážkam a v celej veci mali byť zapojené aj strelné zbrane.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rap by RAPTV (@rap)

Fetty sa momentálne nachádza vo väzbe, pričom najbližšie obdobie by malo ukázať, či sa rodák z mesta Paterson dostane na slobodu, alebo vyviazne s podmienkou či dokonca bude musieť stráviť nejaký čas za mrežami.

Tu je jeho najväčší hit „Trap Queen“.

Koniec koncov, nebudeme si klamať, keď ste americký rapper a dostanete sa do väzenia, častokrát vám to ešte pridá na relevancii a kredite. Akokoľvek nelogicky to môže znieť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: NBC News

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu