Erik Tresor vydáva očakávaný projekt a tento album dozaista prevráti našu rapovú scénu naruby! Súhlasíš?

Obľúbený a stále skutočne striktný raper Erik Tresor aktuálne vydáva svoj očakávaný debutový projekt! Jeho štúdiový album dostal názov TRESOROFKY a pred vydaním sme od Erika dostali hneď niekoľko nadupaných videoklipov na skladby, ktoré sa ocitli aj v samotnom trackliste. Všetky majú cez stovky tisíc pozretí na YouTube a streamovacie služby takisto šľapú ako oči. Ako príjme scéna a najmä poslucháči Eriko debut?

Vydá Erik Tresor album roka 2022?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erik Tresor (@erik_tresor)

Len pár dní dozadu sme od Erika dostali videoklip na silnú záležitosť s názvom „Halleluja“. Po nej už zostávalo naozaj iba veľmi krátko do spustenia predpredaja jedného z najočakávanejších slovenských rapových albumov tohto roka. Predpredaj bol spustený symbolicky dňa 2.2.2022, zhodou okolností práve na Erikove meniny.

⇒ Nový album TRESOROFKY si vieš KÚPIŤ TU!

Bude to album roka?

Spoločne so spustením predpredaja albumu TRESOROFKY vydal Tresor aj jeho snippet. V ňom si môžeš vypočuť krátke ukážky všetkých skladieb, ktoré nájdeš v samotnom trackliste. Tracklist albumu obsahuje 13 skladieb, pričom si na nich Erik pozval aj niekoľko zaujímavých hostí. Na featuring sa dostavili mená ako Dano Kapitán, Michajlov a budeme tam počuť aj zahraničnú spoluprácu s Qzengom.

⇒ Nový album TRESOROFKY si vieš KÚPIŤ TU!

⇒ Nový album TRESOROFKY si vieš KÚPIŤ TU! Keď si chceš vypočuť aj predošlé Erikove veci, klikaj na článok nižšie.

Album, aký tu ešte nebol! Erik Tresor zverejnil tracklist

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu