Eminemova dcéra Hailie Scott má nový podcast, v ktorom ide, čo sa týka konkrétnych tém, do poriadnej hĺbky. Samozrejme, neobchádza ani svojho otca a detstvo, ktoré má za sebou. Čo zaujímavé prezradila na jedného z najlepších rapperov všetkých čias?

Eminemova dcéra rozpráva otvorene

Koho z rapových fanúšikov by nezaujímali informácie z Eminemovho života? Áno, presne tak, odpovedali ste si sami. Eminem svoju dcéru Hailie neraz spomenul aj vo svojich textoch, pričom pamätníci vedia, že song „Mockingbird“, jeden z jeho najväčších hitov je venovaný práve jej. Jedná sa o silnú skladbu, ktorej odkaz je večný a navždy bude.

Hailie aktuálne spustila svoj vlastný projekt. Jedná sa o podcast, ktorý nesie priam príznačný názov – Just a little Shady. Hneď úvodný diel, ktorý bol v istom ohľade pilotným, priniesol zaujímavú debatu s jej kamarátkou, v ktorom sa zhovárali o svojich životoch a pútavých momentoch, ktorými si prešli.

Napríklad sa dozvieš to, že Hailie chodila s Eminemom na turné a ako malému dievčaťu jej to vôbec neprišlo zvláštne. Skrátka si myslela, že tak to ma fungovať. A ako trávila čas, keď jej otec bol v práci? Aj to si môžeš vypočuť v dieli, ktorý má necelých tridsať minút.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: People

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu