Keď legendárny Eminem niečo promuje, je veľká šanca, že to bude stáť za to. Aká je pravdivostná hodnota týchto slov môžete zistiť už v nadchádzajúcich momentoch. Rapová ikona totiž promuje komiksovú filmovú snímku. 

Eminem a Shazam

Nie, nie, tento raz to nebude Marvel. Ale to nevadí, či? Eminem promuje film o superhrdinovi menom Shazam, ktorý má pôvod v komiksovom štúdiu DC. Tu si môžete pozrieť trailer snímky, ktorá by mala prísť do kín aj v Slovenskej republike už čoskoro a očakáva sa, že bude úspešná. Má na to totiž všetky predpoklady.

V traileri zaznieva Emimenov song „Business“, ktorý nepatrí medzi najmladšie. Práve naopak, táto skladba uzrela svetlo sveta v roku 2002. Prečo si však nepripomenúť song, ktorý spĺňa náročné rapové atribúty aj v roku 2022? Vypočuť si ho môžete tu.

A inak, nie je tajomstvom, že Eminem je veľkým fanúšikom komiksov a ich filmových či seriálových spracovaní. Pritom nezáleží na tom, či sa jedná o Marvel či DC. Napríklad, keď Netflix zrušil pokračovanie seriálu Punisher, tento rapper bol značne sklamaný. Nečudo, mali sme to tak viacerí…

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Prečítaj si aj toto: Eminemova dcéra Hailie v novom podcaste. Čo prezradila na otca? Eminemova dcéra Hailie Scott má nový podcast, v ktorom ide, čo sa týka konkrétnych tém, do poriadnej hĺbky. Samozrejme, neobchádza ani svojho otca a detstvo, ktoré má za sebou. Čo zaujímavé prezradila na jedného z najlepších rapperov všetkých čias? Dozvieš sa to tu

Photo credits: Shazam x Eminem, Cosmic Book News

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu