Chýbali vám tracky od skutočných rapových legiend? Všetko, čo Eminem dá von, je prakticky instatne hitom. No a toto platí aj o veciach… ktoré von nedá hneď, ale až o pekných pár rokov neskôr! Máme totiž na mysli jeho nedávnu skladbu, ktorá však bola nahrávaná ešte niekedy v roku 2009.

Ide o záležitosť s názvom „Is this love“, ktorá si svoje právoplatné miesto našla na Marshallovej augustovej výberovke Curtain Call 2. Tá vyšla von piateho augusta a v trackliste sme našli množstvo hitov, ktoré však okorenila aj táto staronová spolupráca Eminema s 50 Centom. Samozrejme do hudby, o ktorú sa postaral sám Dr.Dre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marshall Mathers (@eminem)

Eminem a 50 Cent opäť spolu

Nedostali sme od tejto trojice žiaľ plnohodnotný klip, ale Eminem v týchto dňoch dal k spomínanému tracku von aspoň oficiálny vizuál. V ňom nájdeme zastavený animovaný svet, ktorý sa – ocitol pod inváziou drobných Eminemov a 50 Centíkov?! Každopádne je to určite fun na pozeranie, takže podľa nášho veľmi skromného názoru by si to praví fanúšikovia nemali nechať ujsť.

Čo si o tom myslíte? Prečítajte si viac o spomínanej výberovke Curtain Call 2 na TOMTO ODKAZE. Zároveň sa môžete tešiť na ďalšie novinky zo sveta domáceho, ale aj svetového rapu!

COVER PHOTO: hiphopdx.com/Kyle Eustice + www.pngkey.com/50 Cent png

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu