Eminem v aktuálnom rozhovore zaskočil verejnosť, keď naznačil, že už čoskoro by mohol skončiť so svojou rapovou kariérou.

Eminem a koniec? 

Aj keď sa to môže zdať nemysliteľné, aj jeden z najlepších rapperov histórie starne a nebude tvoriť večne. V aktuálnom rozhovore 49-ročný rodák z amerického štátu Missouri prehlásil, že čoskoro by mohol nastať koniec jeho aktívnej činnosti. „Vždy budem milovať hip-hop,“ rozhovoril sa, pričom jeho slová priniesol portál LAD Bible.

„Ako dlho však budem ešte tvoriť? Nedokážem vám dať presnú odpoveď. Naozaj to milujem. Aj keby som však rapoval po 50ke, neviem, či by som to dával von,“ nechal sa počuť Eminem. Okamžite sa v diskusiách a komentároch začalo špekulovať o tom, či práve dovŕšenie 50. narodenín bude pre Eminema zlomovým bodom.

Eminem je stále v TOP forme, pojednáva o tom aj aktuálny song „King And I“, na ktorom spolupracoval so CeeLom Greenom. Jedná sa o titulnú pieseň k filmu Elvis, ktorý sa dostáva do kín v tomto období.

Ako rapper sám uviedol, rapovať zrejme bude stále, ale či to bude verejne dostupné, to je vec druhá. Ikona bude mať životné jubileum 17. októbra, takže, ak sa od neho máme dočkať novej hudby, pravdepodobne to bude v najbližších mesiacoch. Samozrejme, je priskoro na to, aby sa dalo otvorene povedať, kedy Eminemov rapový koniec naozaj nastane, preto netreba šíriť paniku.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Getty Images

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu