Ego sledoval očkovaciu lotériu: Ešte len teraz sa začne očkovať

0

Koronavírus a očkovanie sú témy, ktoré nenechávajú chladným nikoho a nebudeme si klamať, dotýkajú sa nás všetkých. Výnimkou nie sú ani rapperi, ktorí sa vo veľkom k tejto téme vyjadrujú. Predovšetkým Separ, Dame či Majk Spirit v uplynulých dňoch značne kritizovali očkovaciu lotériu, ktorej úvodný diel prebehol v nedeľu. Aktuálne sa k tejto súťaži vyjadril aj člen legendárnej skupiny Kontrafakt Ego.

Urobil tak prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Instagram, kde má viac ako slušnú základňu fanúšikov, s ktorými má veľmi blízky vzťah, pretože pravidelne s nimi interaguje a pravidelne prispieva. Ego zverejnil IG stories, kde sa opýtal ľudí, či sledovali v nedeľu očkovaciu lotériu. Všetci vieme, ako tento program v závere minulého týždňa dopadol, priniesol viac otázok a kontroverzie, ako pozitívnych emócií a zadosťučinenia. Všimol si to aj Egáč, ktorý zastáva názor, že ešte len teraz sa začne vo veľkom očkovať.

Prečo si to myslí? Dôvod je prostý. Vzhľadom na to, že z rôznych príčin 4 z 5 ľudí nevyhrali svoje šesťciferné sumy počas prvého kola očkovacej lotérie, tento týždeň sa bude hrať o astronomických 500 tisíc eur, ktoré vyhrá jeden zo zaočkovaných Slovákov. A to je čiastka, ktorá mení život. Preto si Ego, člen skupiny Kontrafakt myslí, že stúpne aj počet zaočkovaných. Inak treba napísať, že Egáč príliš aktuálne dianie v negatívnom zmysle slova nerieši, dá sa povedať, že to prenecháva ostatným, ktorí soptia na pravidelnej báze. Koniec koncov, nezmeníme to.

Foto: Ego, profil na Instagrame Ego

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here