Ego dovolenkuje s rodinou. Naberá energiu na náročné obdobie

0
74

Keď človek ide na dovolenku, po väčšine to je stále počas júla a augusta. Niekto zvolí september, kedy sezóna pomaly končí, iní zase jún, kedy sezóna začína. Raperi po väčšine nemusia riešiť, kedy dovolenkovať pôjdu. Financie veľku rolu pre nich nehrajú a sú sebe sami pánmi. Aspoň taký panuje trend. Realita ale môže byť iná.

Dôkazom je aktuálne raper Ego, ktorý so svojou rodinkou dovolenkuje v týchto dňoch. V júni zvolil odchod do zahraničia preto, že už koncom mesiaca vystupuje na bratislavskom Hip Hop Žije, pričom počas letných prázdnin ho uvidíme hneď na niekoľkých akciách v rôznych kútoch krajiny, kde ho budete môcť vidieť aj vy.

Okrem toho Ego pripravuje s Rytmusom a Anysom nový album pre skupinu Kontrafakt. Od albumu Navždy KF nevydalo nijaký album, všetci členovia sa venovali súkromným záležitostiam či sólovým projektom. Teraz sú ale späť a nový album bude spojený s obrovskými očakávaniami.

V lete sa preto dovolenkovať nebude a koncom roka už dupľom nie. Bude toho jednoducho veľa, čo si Ego ako manžel a otec rodiny uvedomuje, preto teraz chcel venovať čas svojim najbližším. Ako to už u neho býva zvykom vymyslelom to dobre a vymyslel to zároveň logicky.

“Sofia Dobromila, Petra, Michal a Nina Sandra Ľudmila STRAKOVCI a dovolenka, ktorá nás zas na dlhšie náročné obdobie dobila láskou 👨‍👩‍👧‍👧❤️Verím🙏 Kto písal popis? Prvú polku on, druhú, teplejšiu ja HA-HA,” napísal slovenský raper vo svojom príspevku na profile na sociálnej sieti Instagram.

Ego ale nezaháľa. Opak je pravdou. Naposledy sme ho mohli vidieť na zaujímavej slovensko – maďarskej spolupráci Petrom Pannom, HERCEGOM a HRflow. Skladba sa volá HOLA a momentálne ťahá na milión pozretí na YouTube. Ak ste ju ešte nepočuli, rozhodne to zmeňme. Príjemné letné rytmy a zaujímavý text by vás mali zaujať.

 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here