Počas najtvrdšieho lockdownu sme nahrali v Pardubiciach srdcovú vec. Dva týždne dozadu sme na ňu natočili klip. A všetci do jedného sme tam v podstate spievali, že najlepšia droga, akú poznáme, je čistá hlava,“ nechal sa pred dvoma týždňami počuť Tesla, ktorý sa vyjadroval ku kauze, ktorá pohla lokálnou rapovou scénou.

Celebrity Rehab

Neviem teraz, čo s tým klipom robiť. Či je vhodná doba ho vydávať. Karlo je čistá duša. Od prvého dňa, čo som sa s ním stretol, som vedel, že má pure heart,“ hovoril Tesla o videoklipe, ktorý sa dnes predsa len dostal medzi fanúšikov. TKX, Yzomandias, Nik Tendo a Karlo vydávajú novinku s názvom Celebrity Rehab.

Skladba síce je o drogách, no som si istý, že pomerne veľké množsto ľudí, ktorí tento článok budú komentovať, si ho ani nepustia. Čo je smutné, pretože šíriť takýto akýkoľvek hate je maximálne zbytočné. Najlepšia droga je čistá hlava, čo očividne vie aj štvorcia popredných raperov, ktorá sa o skladbu Celebrity Rehab. Aj keď…

„Nejlepší droga je čistá hlava, škoda ,že se mi jí nedostáva

https://www.youtube.com/watch?v=0J_c2cJv5qA

Skladbu Celebrity Rehab nazval pilier labelu Milion Plus ako najlepšou skladbou, ktorú kedy vydali. S týmto tvrdením je len ťažko nesúhlasiť. Nik Tendo na svojom profile na Instagrame zasa oznámil, že je „sober“ už 145 dní. „Čistá hlava, žádny ženy, jenom muzika my story. Locked up sem ve studiu, nemyslim teť na nic sorry.“

Skladba sa možno objaví aj novom albume, na ktorom Tesla pracuje. Žiadny oficiálny eelease date ani hostia ešte nie sú zverejnení, no vieme, že ponesie názov ZEITGEIST. Keďže TKX albumy nevydáva každý rok, môžme si byť istí, že svojimi skladbami tento svetabežník trafí po hlavičke aj tento raz. Zatiaľ si môžeš vypočuť album Z Východnej Európy Na Strechu Sveta z roku 2017.

Vráťme sa späť k videoklipu, O ten sa postarali Cheddar Creek spolu so samotným autorom TKX. O videoklip sa zasa postaral pravdepodobne jeden z najtalentovanejších beatmakerov v krajine Haarp. Ak nápad vytvoriť tento track vzišiel počas lockdownov, zrejme je to jedna z najlepších vecí, ktoré opatrenia priniesli. Free Karlo.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: YT TKX – Celebrity Rehab

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu