DOUBLE HOOD II: Separ chystá nový drop svojej značky. Ľudia by mali byť ready

0

Separ ide bomby, aj keď práve netvorí novú hudbu. Má totiž svoju módnu značku Hood Hero, ktorá úspešne prevzala štafetu od dovtedajšej Pirat Army. Každý jeden drop je vypredaný veľmi rýchlo. Treba si uvedomiť, že Separ s blízkymi ľuďmi dáva do nových výrobkov veľa energie a je to vysoká kvalita. Preto, ak máte záujem, mali by ste sa pripraviť na nový drop, ktorý je na programe už o niekoľko dní.

Separ patrí medzi umelcov, ktorí nebudujú svoju značku iba na základe skladieb a albumov, ale berú ako širší celok. K tomu patrí aj vlastný módny brand. Tomuto členovi DMS sa podarilo v minulosti doslova rozbiť scénu s vecami pod záštitou Pirat Army. Ľudia sa na to chytili a vždy, keď Separ niečo nové pustil von, len sa po tom zaprášilo. Pirat Army napokon napísala svoj koniec a svetlo sveta uzrel jej pokračovateľ Hood Hero. Kto by si bol myslel, že popularita Separových vecí pôjde do úzadia, mýlil by sa. Opak je pravdou.

Separova klientela je, dá sa povedať, vychovaná, naučená a verná. Hood Hero sa od začiatku svojej existencie teší veľkej popularite a dropy prebiehajú ešte rýchlejšie ako tomu bolo v minulosti. Skrátka, ak si chcete niečo kúpiť, musíte byť pripravení, inak sa môže veľmi ľahko stať, že to, o čo máte záujem, už bude v tom konkrétnom momente vypredané. Máme tu marec 2021 a Separ oznámil na svojom profile na Instagrame dátum nového dropu.

Už počas nasledujúceho týždňa, konkrétne v nedeľu 14. marca, Separ chystá drop mikín DOUBLE HOOD II. Ako sám píše, kvalita mikín je aj v tomto prípade opäť o niečo vyššie ako v minulosti. A zo zaujímavosti a pre lepšiu predstavu dodáva, že napríklad má doma z tej istej látky ako je DOUBLE HOOD II aj výroby prestížnej módnej značky Givenchy. A to samo o sebe veľa napovedá.

Ak sa o módu príliš nezaujímate a čakáte na nové skladby od Separa, tak nemusíte zúfať, čoskoro sa ich možno dočkáte. Separ chce byť v tomto kalendárnom roku aktívny a pripravuje novú hudbu, pričom aktuálne je v zahraničí, kde išiel trochu zmeniť myšlienky. Ako sám napísal na svojom IG story tento týždeň, odporúča ľuďom, že ak majú možnosť, nech idú zo Slovenska preč, pretože situácia v našej krajine má ďaleko od optimálnej.

Foto: Separ, profil na Instagrame Separ 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here