Po rozpade handlovskej skupiny Moja Reč prichádza Delik so svojím siedmym štúdiovým počinom. Tentokrát by mal hudobne nadviazať na už pomaly legendárny album Sloboda, ktorý uzrel svetlo sveta ešte v roku 2013. Tento rok už má Delik za sebou sólo projekt s pánom producentom – Grimasom. EP nieslo názov „Dvojitý zásah“.

My už vieme, že 15.11. by mal byť spustený predpredaj albumu z avizovaným názvom „MVP„. Veríme, že v ďalšom rozhovore nám samotný interpret objasní význam názvu albumu. Tentokrát Delik vsadil na tajnostkárstvo.

Zatiaľ sme sa nedočkali žiadneho singlu, ako to býva u interpretov zvykom, čiže presnejší obraz si o albume spravíme až pri prvom vydanom videoklipe, ktorý by mal vyjsť v deň releasu. Na albume by sa malo objaviť šestnásť skladieb od vychytených, ale aj menej známych hudobných producentov.

Čo sa týka hostí, na albume by sme mali zazrieť zaujímavé spolupráce s interpretmi ako Vec, Gleb, ELPE, Tono S., ADiss, Aless a Zmetok Drama z Prievidze. Pre kompletný tracklist a oficiálny cover albumu určite sledujte náš web. Všetko sa dozviete už v najbližších dňoch.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu