Dano Kapitán, Prešporskí Junáci a Laky Deff odohrajú svoj koncert už tento štvrtok

0

Dano Kapitán, Prešporskí Junáci a Laky Deff odohrajú svoj koncert už tento. štvrtok

Vieš, čo budeš robiť 30.7.? Nič si neplánuj, máme pre teba program!

Leto je v plnom prúde a verím, že ťa dobré žúrky stále neprestávajú baviť. Veď kto by si len neužil obľúbený drink v ruke za sprievodu príjemnej hudby?

Prešporskí junáci v zložení Dano Kapatán, Mike Bobula & Adam Noška a talentovaný rapper Laky Deff ťa pozývajú spraviť si kvalitný štvrndelok pri fajnovej muzike.

Chlapčenská formácia Prešporskí Junáci sa hlási o slovo po dlhšej hudobnej pauze, no nadšencom kvalitného prevedenia akustickej verzie R&B ich netreba špeciálne predstavovať. Keď sa v roku 2015 objavil dovtedy neznámy Dano Kapitán ako hosť na albume Halfway to the Grave Grave skupiny Lavagance a neskôr účastníkom, televízneho projektu the Voice bolo jasné, že sa dočkáme novej, špecifickej hudby. Dnes Dano Kapitán spolupracuje s najzásadnejšími interpretmi našej scény. Vypočujte si jeho najnovší song, ktorý uzrel svetlo sveta len pred pár hodinami.

Okrem sólo kariéry však venuje čas aj skúšaniu s Prešporskými Junákmi, za ktorými stojí celá rada úspešných vystúpení. V ich playlistoch nájdete cover verzie od velikánov ako Stevie Wonder, Michael Jackson, Craig David, John Legend – až po starú klasiku – Beatles, ale aj ich autorskú tvorbu.

Na svoje si prídu aj priaznivci rapu. Laky Deff sa hudbe venuje už niekoľko rokov a hip-hopová scéna ho registruje najmä vďaka skladbám Daj mi viac, Utekáš, Kreslo či Schopnosti choré. Rodák z Petržalky a pri hudbe je už od svojich dvanástich rokov. Pôsobil aj ako DJ no neskôr sa vrátil späť za mikrofón, kde mu to ide asi najlepšie.

Čaká nás teda nezameniteľný hudobný zážitok od partičky Bratislavčanov, ktorí milujú hudbu dušou i telom.

KEDY A KDE?
V Bratislavskom caffe Bianco na Legionárskej 10!
Štartujeme o 19:00
Vstup je voľný a kapacita obmedzená.
Tak čo, vidíme sa?

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here