Dame vyhovel fanúšikom a posúva #hot16challenge ďalej. Skladba je hotová

0

Dame sa baví. Dame sa baví a slovenskí rapoví priaznivci sú prakticky vo vytržení. Člen zoskupenia DMS, ktorý v tomto období dokončuje svoj druhý sólový album, ktorý sa volá 100RY a mal by uzrieť svetlo svetla šiesteho júna, robí skutočne kvalitnú prácu a nikto už nepochybuje o tom, že patrí na vrchol slovenskej a českej rapovej scény. Najnovšie zaujal svojím poňatím #hot16challenge. Nakoniec z toho bude skladba, o ktorej sa ani pôvodne nerátalo, že vyjde.

Dame zaujal, jeho challenge má takmer 300 000 pozretí a toto číslo bude bez väčších diskusií ešte stúpať a stúpať. Okrem toho, že Dame si sám robil text, hudbu aj video a pričinil sa o to, že chalani z Nerieš urobili s Danom Kapitánom plnohodnotnú skladbu, posúva túto challenge ešte ďalej.

Tento raper dal tak dobre, že mu fanúšikovia v húfoch začali písať, či neuvažuje nad tým, že mini-track, ktorý vznikol, zavesí aj na streamovacie služby ako Spotify či Apple Music. Samotný Dame dal o tejto možnosti hlasovať na svojom príbehu na sociálnej sieti Instagram, pričom výsledky ankety boli jednoznačné. Ľudia chcú, aby Dameho challenge išiel aj do digitálu.

Nebol by to ale Dame, keby to nejakým spôsobom neozvláštnil. Rozhodol sa, že zo svojich 16 barov  (teda v jeho prípade 20 barov) urobí plnohodnotnú skladbu, ktorá bude súčasťou nového albumu 100RY, ktorý už čoskoro bude hotový. Už teraz sa môžeme tešiť na to, čo tento track bude obsahovať, ale ak bude minimálne taký dobrý, ako pôvodná verzia, tak sa skutočne máme na čo tešiť.

Dame uvádza, že ho ani len nenapadlo, že by z pár riadkov mohla byť celá skladba, ale následne si aj pod miernym tlakom priaznivcov uvedomil, že keď si o pár rokov pustia jeho druhý sólový album, môže to byť úsmevná a zaujímavá spomienka na rok 2020 a situáciu, ktorá v tomto roku nastala na celom svete.

Foto: Dame, Instagram

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here