Dame dlhšie nebol na nijakej skladbe, o to cennejšie je, že sa objavuje na sviežej novinke. Tou je song s veľavravným názvom „Lovci falošných perál“. Člena DMS dopĺňajú Peter Pann, Martin Císar a Slipo. Ak si myslíš, že z tohto songu môže byť poriadny banger, tak k tomu analyticky pristupuješ správne.

Dame, Slipo, Peter a Martin 

Peter Pann, Slipo, Martin Císar a Dame, kombinácia, ktorá púta pozornosť na „prvú dobrú“. Chalani dali dokopy sily a vydali song, ktorý nesie meno „Lovci falošných perál“. Že sa jedná o metaforu, ktorá je aplikovateľná na každodenný život? Že ľudí, o ktorých je reč máte aj vo svojom okolí? No sh.t Sherlock, áno, je to tak. Poďme sa na to rovno spoločne pozrieť.

Skladba dostáva taktiež super videoklip, pri ktorého vzhliadnutí sa tlačí na jazyk predovšetkým to, že nie je prvoplánový. Vidieť, že si tvorcovia na ňom dali záležať a to je niečo, čo vždy vieme oceniť. Song otvára Martin Císar, na ktorého hneď plynulo nadväzuje Slipo. Do toho beat od Petra Panna. Inak, celkovo je tento song súčasťou albumu 33, ktorého autorom je práve tento známy slovenský producent.

Potom prichádza Dameho sloha. Uff, to je jedna veľká paráda. „Pozri na mňa, je mi jedno, čo mám na sebe,…“ to je iba jeden z barov, ktoré člen DMS pustil von. Všetci zainteresovaní sú kvalitní, ale musíme objektívne napísať, že Adam naložil najviac. Čo slovo, to pojem. Song má spád, vibe aj energiu. Myslíme si, že ľudia si ho obľúbia v naozaj veľkej miere.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu