Po troch desiatkach súťažiaciach prichádza Contest of Talents s posledným kvalifikačným článkom, z ktorého vzíde už iba jeden posledný postupujúci.

Naša finálová desiatka potrebuje doplniť už iba jedno meno, takže sme z našej e-mailovej schránky vybrali posledné prihlášky do súťaže, z ktorých máte možnosť práve VY vybrať posledné postupújuce meno. Hlasovať môžete už tradične týždeň a bez zbytočných rečí môžeme rovno prejsť na dnešných súťažiacich.

Naši PARTNERI

Potmehood

Rap Zone Records 

Red Bull Slovensko

Jägermeister Slovensko

Eške Rap


mykagang ft. wen – ked sme boli mali

https://youtu.be/b8M35ThUkyY

Prvým interpretom v dnešnej časti je mykagang, ktorý sa do súťaže zapojil so svojím trackom ked sme boli mali. Na feate je Wen, ktorého už niektorí naši fanúšikovia môžu poznať. Už z názvu vieme vyčítať tému tracku. Mykagang nám napísal, že sa do hudby snaží vždy vložiť svoje pocity, no zároveň aj mood, ktorý šlape na živých vystúpeniach.

Emef – TRUE

O vaše hlasy dnes sa uchádza aj raper menom Emef. Track TRUE prichádza s jednoduchým vizuálom a doplneným lyricsom. Ako prvý súťažiaci, tak aj Emef je v rape ako doma a v prípade, že vás zaujal, mu vaše hlasy môžete odovzdať na konci tohto článku.

KONTAKT – A.B.M.

Aj tretí súťažiaci berie rap maximálne vážne, čoho dôkazom je vysokorozpočtový videoklip ku track A.B.M. Jeho autorom je raper Kontakt, ktorý má za sebou aj pozoruhodný životný príbeh. Podľa vlastných slov vyrastal v detskom domove, čo určite nebol ľahký štart do života. Dnes Kontakt rapuje a ak vás zaujal, rozhodne mu na konci článku zanechajte svoj hlas.

Rikko ft. Ower – NEDOJEBEŠ

Posledným uchádzačom o hlasy je člen labelu 17 Rikko, ktorý pred pár týždňami vydal track s názvom NEDOJEBEŠ. Už z názvu môžeme vyčítať, že sa jedná o tvrdý a priamy track. Chalani majú skvelý flow, cítia rap a obísť by ste určite nemali ani tento track, pretože je jeden z najlepších, aký sme v Conteste tento rok mali.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu