Chalanom z Blas gangu sa nepodarilo získať prístup k ich stratenému, respekive ukradnutému YouTube kanálu, tak si založili nový. „Real Blas. Vyšiel tam nový klip. Prvý klip. Choďte to checknúť, choďte dať follow,“ odkázal po premiére Frayer Flexking. Už z nadpisu ti malo byť jasné, že ide o skladbu, za ktorou stoja Diego Aldn a Shimmi.

Dlhšiu dobu teasovaná skladba nesie názov City a v tejto zostave ide už o štvrú skladbu, na ktorej sa táto dvojica objavuje. Doposiaľ si ich mohol počuť na skladbe Beyblade na Prideného EP Heavyweight, na Flexkingovej skladbe To sme asi my a na signli Hore bez.

Diego Aldn na skladbe City len dokazuje, že tento rok sa pre jeho rapovú kariéru môže stať akýsi prelomový. Shimmi, bývalý člen Blas, aj tento raz potvrdil všetky pozitívne vyjadrenia, ktoré smerovali na jeho adresu. Videoklip má na starosti Sasha Tomanek z We Dont Care We Create.

Diego Aldn: Už som sa zmenil, baby sorry, ale viem, že ten oheň vo mne navždy horieť zostane.

https://www.youtube.com/watch?v=9mYp1DhopJY

Prvý oficiálny kanál Blas bol podľa jej členov hacknutý, respektíve ukradnutý. Stalo sa tak tesne predtým, ako mal na ňom výjsť práve tento videoklip. Chalanom sa ho nepodarilo zachrániť, a tak si založili nový. Budú naň reuploadnuté aj staršie skladby/videoklipy, no zároveň plánujú vydávať novinky každý týždeň.

Pre viac článkov klikaj na tento odkaz.

Credits: Diego Aldn IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu