Čis T je späť a dáva von nový album, o ktorom sa rozhodne bude hovoriť. Ak ale čakáš, že jeden z mužov, ktorí budovali rap ako žáner na Slovensku, publikoval poriadnu rapovú nálož, tak budeš mierne sklamaný. CD Sin Límite vol. 2 je totiž vyslovene latino záležitosťou. 

Čis T nemá limit

Sin Límite vol. 2 v preklade zo španielskeho jazyka znamená „Bez limitu vol.2”. A môžeme úprimne konštatovať, že Čis T naozaj dokazuje, že nemá mantinely a obmedzenia. Dostal sa vo svojej kariére tak ďaleko, že si môže vyslovene robiť, čo chce, pričom jeho tvorba cieľovku rozhodne nájde. Aktuálne CD prichádza do horúceho letného obdobia. A v tejto súvislosti sa núka napísať, že načasovanie ani nemohlo byť lepšie.

⇒ Nový album od Čis Tého nájdeš KLIKNUTÍM SEM

Tu je ochutnávka. Konkrétne sa jedná o song „El Pary“, na ktorom Čis T spolupracoval s Pi Lawtonom a Laferom. O beat sa postaral Miky Malo Beat. A všimni si aj videoklip, nájdeš v ňom známe tváre.

Tento album je dostupný na všetkých streamovacích platformách. Na Sin Límite vol. 2 sa nachádza 15 skladieb, ktoré dokopy predstavujú poriadnu hudobnú nádieľku. Na songu číslo 15, ktorý nesie názov „Ayayay“ sa nachádza Kali a práve túto spoluprácu dávame do pozornosti. Bude sa vám páčiť. Podpísaný album si KÚPIŠ TU.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Čis T, profil na Instagrame

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu