Separ cez víkend spustil predpredaj svojho tretieho sólového albumu menom OG a v sobotu zároveň zverejnil na YouTube snippet, ktorý pozretiami trhá hitparády. Okrem toho tento populárny raper uviedol v spolupráci s Fun Rádiom výzvu, ktorá určite zaujme aj teba.

Najnovšie sa prihovoril svojim priaznivcom na profile na sociálnej sieti Instagram. Mám z toho celého veľmi dobrý pocit a touto cestou sa vám chcem poďakovať, za tú silu, čo ako celok už dlhé roky máme.“ Faktom je, že Separova základňa fanúšikov patrí na Slovensku aj v Českej republike medzi najväčšie a najvernejšie. „Zase ste ukázali, že napriek situácii, ste vždy pripravení podporiť ma. Chcel by som vám pripomenúť prebiehajúcu výzvu, ktorú možno niektorí ani nezachytili.“

View this post on Instagram

Mam z toho celeho velmi dobry pocit a touto cestou sa vam chcem podakovat, za tu silu co ako celok uz dlhe roky mame.. Zase ste ukazali, ze napriek situacii, ste vzdy pripraveni podporit ma! Chcel by som vam pripomenut prebiehajucu vyzvu, ktoru mozno niektori ani nezachytili.. Vo Fun radiu je nasadena skladba Vsetci za jedneho kde je na spolupraci @tinaslovakia .Chceli by sme aby ste sa zapojili do vyzvy a zdy ked budete pocut hrat tento trek, natocili na telefon (najlepsie na sirku) video, kde budete spievat/rapovat tuto vec, alebo len “nieco robit”? co, nechame na vas.. potom to video poslite na vsetcizajedneho@funradio.sk Nakonec z toho zostrihame klip na tuto skladbu, v ktorom sa vela z vas najde?? Aby ste nemuseli cely den cakat pri radiu, URCITE budete tuto skladbu pocut kazdy den o 16:50 na Funku.. A co ty? Podporil/a si uz album??

A post shared by OG•OG•OG•OG (@separ__dms) on

„Vo Fun Rádiu je nasadená skladba Všetci za jedného, kde je na spolupráci Tina. Chceli by sme, aby ste sa zapojili do výzvy a vždy, keď budete počut tento track, natočili na telefón (najlepšie na šírku) video, kde budete spievať alebo rapovať túto vec, alebo len „niečo robiť“. Čo, to necháme na vás, potom to video pošlite na vsetcizajedneho@funradio.sk. Nakoniec z toho zostriháme klip na túto skladbu, v ktorom sa veľa z vás nájde,“ predstavuje Separ zaujímavú formu tvorenia klipu, ktorá je predovšetkým v tejto dobe veľmi vítaná.

„Aby ste nemuseli čakať celý deň pri rádiu, URČITE budete túto skladbu počuť každý deň o 16:50 na Funku. A čo ty, podporil si už album?“zakončil Separ svoj príspevok o aktuálnych informáciách. Z toho, čo zatiaľ vieme, album OG bude veľká paráda a môžeme sa len a len tešiť na to, keď ho budeme môcť počúvať.

Foto: Separ, profil na Instagrame

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu