Ubehlo už niekoľko týždňov od toho, čo rapera Karla slovenská polícia zadržala pre závažnú drogovú trestnú činnosť. Rapera v službách Labelu Milion Plus v marci polícia zadržala, neskôr o tom informovala na svojom profile na Facebooku. O incidente sa dočítaš na tomto linku.

„V batožine 46-ročného občana Českej republiky bolo nájdené priehľadné vákuové plastové vrese s obsahom zelenej sušenej rastliny. Následným kriminalisticko expertíznym skúmaním bolo zistené, že uvedené množstvo obsahuje sušené konope s hmotnosťou 955,44 g z ktorého by bolo možné pripraviť minimálne 1911 bežných jednotlivých dávok drogy. Hodnota zaistených omamných a psychotropných látok predstavuje sumu 4.777,20 €,“ napísali policajti. Čo sa momentálne s Karlom deje nevieme. Taktiež ani nemôžeme tušiť, kedy sa o ňom dozvieme ďalšie informácie.

Podporu raperovi vyjadrila väčšina scény, no v prvom rade aj jeho fanúšikovia. Určite si si všimol hashtag #freekarlo. Všimnúť si si ho mohol napríklad aj nasprejovaný na rôznych budovách. Práve kvôli tomu sa dvaja mladíci dostali do problému. Informuje o tom polícia.

„Sedemnásťročný chlapec poškodil fasádu jednej z bytoviek na Partizánskej ulici v Bardejove. Čiernym sprejom, ktorý údajne našiel na zemi, nastriekal nečitateľné nápisy na fasádach dvoch bytových domov. Jeho umeleckému sklonu neunikla ani sklenená vitrína medzi bytovými domami. Vlastníci bytovky vzniknutú škodu vyčíslili na viac ako 490,-Eur,“ informujú na profile Prešovskej krajskej polície.

Dôkazná situácia umožnila mladíkom vzniesť obvinenie za prečin poškodzovanie cudzej veci. Obaja mladíci sú momentálne obvinení a stíhaní na slobode.
Pre viac článkov klikaj sem.
Credits: Polícia SR FB, Milion Plus IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu