„Nevydal jsem toho moc, ale to co jim beru je jak kdybych vydal kvantum těch alb,“ rapuje Koky na novej skladbe SOS. Jeden z pilierov labelu Milion Plus sa po albume Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd opäť hlási o slovo.

Skladbu SOS dropuje rovno s videoklipom, o ktorý sa postaral Andreas Gold a Jarmo. Svojimi slohami prispeli Viktor Sheen a Robin Zoot. O hudbu sa tentokrát postaral SNAILDOGBEATS. O kvalitu sa pri takejto MVP zostave obávať netreba. Veď povedy sám, video je priložené nižšie.

„Pi.o chtěl si rap? Tady ho máš!“

„SUMMER IS COMIN WITH FAMILY POETRY #FREEKARLO,“ napísal Koky pod fotkou na jeho instagramovom profile ešte v nedeľu. Možno sa tak môžme tešiť na nový projekt, ktorý bude slabším raperom brať sauce. Skladba SOS je dostupná s videoklipom na YouTube, no aj na všetkých streamovacích platformách.

„Zlomová věc od Kokyho, řekl bych životní pokrok. Neskutečnej vibe, cítím trendy,“ necháva sa počuť fanúšik v sekcií komentárov. Ešte by sme pripomenuli, že na záver skladby môžeme počuť aj leak na ďalšiu skladbu, ktorej sa (pravdepodobne) dočkáme v blízkej budúcnosti.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Koky SOS IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu