Calin. Meno, ktoré pred niekoľkými rokmi príjmne osviežilo hudobnú scénu v našich dvoch krajinách. Spevák pôvodom z Moldavska žijúci v Brne pred niekoľkými mesiacmi potešil všetkých fanúšikov dobrej hudby po tom, ako vydal jeho skvelý album Popstar. Calin s albumom Popstar iba podtrhol to, že v našich končinách patrí k najlepším spevákom a jeho prirovania k Edovi Sheeranovi nie sú len akýmsi marketingovým ťahom.

Na albume sa nachádza hit za hitom a zrejme ani najväčší kritici veľa skladieb z projektu neskipujú. Calin teraz vydáva aj videoklip ku skladbe, ktorá je podľa streamovacej platformy Spotify najpopulárnejšia. Zrejme každý tuší, že ide o skladbu Hannah Montana.

Sjíždím kolama, řekni mi, kolik to bude stát
Ať baby mama kolem krku brilianty má

Videoklip vychádza na YouTube kanáli rychlí kluci a za približne 70 minút od premiéry svieti pod videom viac, ako úctyhodných 5-tisíc pozretí. O strih a réžiu sa postaral Dominik Křenek, o kameru Ondřej Silný a o produkciu David Kopecký. O hudbu sa postaral samotný interpret spolu s D. Kopom.

Ak niekto o kvalitách Calina pochybuje aj napriek číslam, odporúčame mu dopozerať videoklip až do úplného záveru. Takýchto shows nezažívame až tak veľa.

Pre viac článkov klikaj na tento odkaz.

Credits: Calin IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu