O novom albume Dripolar, ktorý Ca$hanova Bulhar pred niekoľkými dňami oznámil, sme ťa už informovali. Zdá sa, že jún je mesiac rapu. Posledné týždne sa v našej rap game objavilo toľko albumov, ako už dávno nie. Teraz môžme medzi ne pridať aj Bulharov album, ktorý dropol v noci z nedele na pondelok.

Ako už sa stalo zvykom, Ca$hanova Bulhar pred dropom albumu Dripolar zapol živé vysielanie na svojom Instagrame, v ktorom svojim fanúšikom o novom projekte čo-to povedal. Len niekoľko minút po polnoci sa Bulhar pochválil tým, že jeho nový projekt v jeden moment počúva takmer 5-tisíc fanúšikov. „Magori úplní, nestíham nič,“ napísal na storke.

Dripolar obsahuje celkovo 12 skladieb, skvelých hudobných produkcií, no či Bulhar potešil aj ľudí, ktorí jeho albumy nazývajú priemerom, je zatiaľ otázne. Reakcie sú rôzne. Okrem Bulhara môžeš počuť aj flex53, Yzomandias, Hasan, Robin Zoot, Smack, ICY L a Czonka na skladbe HOOD PARADISE 2 – 2016.

Po necelých 24 hodinách dropol Bulhar aj prvý videoklip, a to práve s Yzomandiasom. Video ku skladbe HALLELUYAH prikladáme nižšie. Postarali sa oň Wabisabi Films, o hudbu sa postral 2L KLEBOLD.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Ca$hanova Bulhar Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu