Benov megahit Ťežký váhy v akustickej verzii: Stále je to pecka!

0

Ben Cristovao miluje hudbu. To je niečo, čo vedia všetci, ktorí ho aspoň trochu sledujú. Pre niekoho je Ben spevák, pre iných rapper, pre niektorých aj aj. Práve to, že dokáže sám seba prezentovať v rôznych štýloch potvrdzuje aj vo svojej sérii JEN TAK, kde svoje známe rapové skladby prezentuje v akustickej verzii. Tento raz sa zameral na track Ťežký váhy, ktorý počul každý, kto aspoň raz zodvihol činku.

Ben Cristovao sa objavuje v pozícii speváka a o akustický podmaz sa stará Karol Komenda, ktorý Benovi na tomto projekte sekunduje. Dielov je na YouTube viacero, pričom aj my sme už o tejto novej sérii písali. Musíme povedať, že sa jedná o zaujímavý koncept, pretože to je prerobenie obľúbených songov do podoby, v ktorých by ich poslucháči pravdepodobne nečakali. Inak to nie je ani v tomto prípade, veď Ťežký váhy v akustickej verzii si dlho nevedel predstaviť nik. Jednalo sa predovšetkým o track, ktorým sa ľudia vedeli a stále vedia poriadne namotivovať, nech už robia čokoľvek.

Pôvodná verzia vyšla pred približne šiestimi roimi a Ben na originále hosťuje u Cavaliera. Ako sám Benny Cristo napísal na Instagrame, v tomto roku by sme sa mali dočkať aj verzie s Cavalierom, čo celému tracku ešte pridá na kvalite. Predsa len, komplet je komplet a platí to aj v tomto prípade. A aby sme nezabudli, Ťežký váhy, originálna verzia, majú na video platforme YouTube v čase vznikania tohto textu viac ako 29 miliónov vzhliadnutí. Takže si určite vieš uvedomiť, aký veľký hit českého rapu táto vec je. A ľudia to počúvajú dodnes, preto hranica 30 miliónov pravdepodobne v tomto roku padne.

Sám Ben na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že uvažoval o tom, ktorý track zverejniť na prelome rokov, pričom sa rozhodol pre tento, pretože sa jedná o veľkú motiváciu. Rok 2020 bol pre Bennyho vo veľkej miere výzvou a motiváciou a chcel teda, aby. sa namotivovali aj jeho poslucháči. Celkovo, o Benovi by sme mali počas tohto roka vo veľkej miere počuť, v hlave nosí niekoľko projektov a z toho, čo je známe je v pláne aj EP.

Či už podľa vás Ben rapper je alebo nie je, svojou tvorbou zapadá aj do tohto žánru a zaslúži si rešpekt. Keď sa totiž rozhodne, že poriadne naloží, tak to tak vo veľkej miere aj je. A je na mieste si myslieť, že to potvrdí aj v novom kalendárnom roku.

Foto: Ben Cristovao, YouTube.com, Ťežký váhy, videoklip acoustic 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here