Ben Cristovao patrí medzi najsledovanejších rapperov českej a slovenskej scény. Populárny Benny Cristo oznámil dátum koncertu, o ktorom sa bude tento rok ešte veľa hovoriť. Ben sa vracia do Prahy a už teraz môžeme konštatovať, že toto predstavenie bude jedna z hudobných udalostí tohto kalendárneho roka.

Ben Cristovao v Prahe

V októbri sa v pražskej O2 Arene predstavia hokejové kluby z kanadsko-americkej NHL, keď sezónu otvoria Nashville Predators a San Jose Sharks. Bude tomu tak hneď v dvoch prípadoch. Rovnako, dvakrát O2 Arena v októbri privíta ikonického amerického rappera 50 Centa, ktorý pre veľký záujem pridal ďalší termín. Nikto nepochybuje o tom, že Fifty bude vystupovať dvakrát pred vypredanou halou. A o kluboch z hokejovej NHL v tejto problematike taktiež nemusíme diskutovať.

Čo je ale cenné, tento nabitý október v najväčšej a najkvalitnejšej hale v Česku a na Slovensku neotvorí nik iný ako Ben Cristovao. Presne tak, Benny Cristo vystúpi v O2 Arene počas prvého októbrového dňa. A sám interpret dúfa, že sa jeho vystúpenie zaradí k TOP momentom tohto kalendárneho roka. Jedno je isté už teraz, dá do toho všetko a predvedie šou na svetovej úrovni. Veď predsa, on to inak ani nevie, no nie?

Presvedčila ťa táto upútavka a robíš si výlet do hlavného mesta Českej republiky? Ak náhodou ešte váhaš, pozri si vyššie priložené video ešte raz.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: BC, profil na Instagrame, @klaudipoloncova, YouTube.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu