Attila Végh si myslí, že Rytmus môže poraziť Gábora Borárosa, proti ktorému nastúpi už koncom tohto mesiaca. Rytmus a Gábor Boráros sa stretnú v boxerskom zápase, ktorý bude súčasťou galavečera Fight Night Challenge. Konkrétnym dátumom ostáva 27.december 2021.

Jedná sa o podujatie, na ktorom sa v boxerských zápasoch predstavia viaceré mená slovenského rapu. Čis T sa bude biť s Frayerom Flexkingom, Moloch Vlavo vyzve Lakyho Royala. Jedným z najsledovanejších duelov večera ale bude bitka medzi Rytmusom a Gáborom.

⇒ Album a merch KF AKO ROLLS kupuj TU

Attila Végh si myslí, že Rytmus môže poraziť Gábora

Prehovoril o tom v aktuálnom rozhovore. Rytmus je medzi športovou verejnosťou pomerne podceňovený. Treba si ale uvedomiť, že Gábor Boráros je v prvom rade bojovník MMA, pričom prechod na box bude aj preňho vyjdenie z komfortnej zóny. „Myslím si, že to bude extremné zaujímavý zápas. Sám som na to zvedavý a ja stále hovorím, nech vyhrá ten lepší,“ hovorí Atilla Végh o zápase Rytmus vs. Gábor Boráros. Celý rozhovor pre portál Startitup si môžeš vypočuť tu:

O tom, aká cesta by mohla viesť k prípadnému Rytmusovmu triumfu nad Gáborom Borárosom, sme písali na našom webe aj my. Nebude to jednoduché, ale člen legendárnej skupiny Kontrafakt rozhodne nebude bez šance.

⇒ Album a merch KF AKO ROLLS kupuj TU

Viac si môžete prečítať tu:

Toto musí Rytmus urobiť, aby poslal Gábora k zemi! Bude to KO? (VIDEO)

Photo credits: Rytmus, Gábor Boráros, koláž

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu