Priatelia toto sa píše len veľmi ťažko. Pre nás všetkých je to obrovská rana. Toto spôsobilo jazvy na našich dušiach aj srdci a verte, že napísať tento komentár stojí autora veľmi veľa emočných síl. Po tom, ako včera zomrel Ray Liotta a Andy Fletcher sa k ním dnes do raja pridal aj náš legendárny kanál na Discorde. Praví OGs (Separ asi nie) si ho veľmi dobre pamätajú. Dúfame, že si naň budú spomínať len v dobrom.

Discord

Kanál spočiatku niesol názov po bratislavskom undergroundovom zoskupení Exotic Wuzi a my sme na ňom odohrali niekoľko stoviek hodín multiplayerovej hry Among Us v legendárnych zostavách, ako napríklad Šajmo, Prijebanyyy, Mazurek, Kuciak, Ryšavá Pičovina, Tusci a ďalší. Okrem toho sme zažili nekonečne veľa večerov pri pozeraní kultových shows z produkcie televízie Markíza a Joj, medzi ktoré patrí napríklad Mama Ožeň Ma, Bez Servítky, niekoľko sérií Farmy a kopa ďalších.

Nezabudnuteľnou súčasťou boli aj legendárne streamy, ešte legendárnejšie PINy, no aj listening seshky pri vydávaní nových projektov.

Človek by si mohol myslieť, že sme o Discord prišli kvôli nekorektnému humoru. Pravdou však je, že bol naročky vymazaný nemenovaným bratislavským producentom. Týmto činom stratil street credit a svet vieru v svetlejšie zajtrajšky.

K tejto téme sa vyjadrili aj niekoľkí členovia dnes už neexistujúceho kanála.

„Liberálni fašisti prišli a zaútočili na webo Discordu a zrušili nám ho za to, že sme podporovali len dobrú hudbu. Po tej zlej sme pi.ovali. Tiež nezvládli level shitpostu,“ vyjadril sa pre EškeRap Fusci. „Neviem  sa vysporiadať s tým, že si to urobil,“ odkázal Adam Oxx človeku, ktorý to všetko hodil do koša.

My však máme pre vás už teraz pripravený nový Discord kanál, aj keď veci už nebudú také, aké boli.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Forbes

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu