Ako dobre poznáš Kaliho a jeho kariéru? (KVÍZ + SÚŤAŽ o 3x CD)

0

Kali patrí dlhé roky medzi stálice slovenskej rapovej scény. Obľúbenosti sa teší aj mimo striktne rapových vôd, s každým vydaným singlom ovláda trendy a patrí medzi najaktívnejších slovenských interpretov.

Verných fanúšikov potešil aj v pochmúrnom roku 2020, keď ohlásil ďalší sólový album, ktorý dostal názov Lepší. Ten, kto počul rovnomennú skladbu z tohto projektu, hneď pochopí prečo sa Kali rozhodol pre takýto názov. Na albume nájdeme 15 skladieb s už tradične naloženým tracklistom, v ktorom nechýbajú ani najpopulárnejšie mená súčasnej slovenskej scény.

Album je tradične v predaji na Dezert Music, kde si môžeš svoj originálny limitovaný nosič zaobstarať. My ti ale okrem oficiálneho predpredaja ponúkame ešte jednu možnosť, ako sa ku tomuto projektu vo fyzickej podobe dostať. V spolupráci s Kali Records sme si pre vás pripravili menší kvíz, v rámci ktorého budeme súťažiť o 3 CD albumy.

Podmienky sú úplne jednoduché. Stačí, keď sa po dokončení kvízu prekliknete na náš Instagram (link na preklik bude pod poslednou otázkou!) a nájdete náš posledný príspevok s Kalim, v ktorom budú rozpísané krátke podmienky súťaže. Súťaž bude trvať do 25.11 (streda), kedy vyberieme troch šťastných výhercov. Nebudeme vás už teda zdržiavať, nech sa páči!

Ďakujeme, že si si s nami trocha precvičil svoje pamäťové schopnosti. Nech už si v kvíze dopadol akokoľvek, tvoja šanca na výhru sa nemení. Ak sa chceš zapojiť do súťaže, preklikni sa na náš Instagram, nájdi najnovší súťažný príspevok a prečítaj si podmienky. Prajeme veľa šťastia!

Rap Generation Instagram – https://www.instagram.com/generaciarapu.sk/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here